Szkolenia

Szkolenia psów indywidualne i grupowe

Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia psów. Na szkolenie zapraszamy już właścicieli psów z najmłodszymi psami bo zajęcia w psim przedszkolu, to także nauka dla właściciela, jak ma postępować ze szczeniakiem, jak budować więź ze swoim psem, żeby zapobiegać złym nawykom. Na szkolenia zapraszamy do Warszawy i Skierniewic.

  • Szkolenia Indywidualne również z możliwością pobytu psa w hotelu na czas szkolenia

Pies na SzkoleniuTo rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w kursach grupowych lub zależy im na dopasowaniu programu nauki psa do własnych potrzeb. W ramach indywidualnych zajęć prowadzimy naukę w pełnym zakresie, łącznie z zajęciami z obrony, czy tropienia, a także stróżowania. Przygotowujemy do egzaminów i zawodów.

Tryb zajęć indywidualnych jest najodpowiedniejszy do psów, które sprawiają kłopoty w domu, lub które trzeba oduczyć złych nawyków. Służymy poradami  i wdrażamy trening behawioralny. Dla Państwa wygody na zajęcia indywidualne umawiamy się w miejscu zamieszkania lub w każdym innym.

Proponujemy Państwu także szkolenie indywidualne prowadzone stacjonarnie, czyli z przechowaniem psa na okres szkolenia. Przeznaczone jest głównie dla tych, którzy chcą przygotować psa do egzaminu BH, PT, IPO, czy konkursu lub testu lub wystaw.

  • Psie Przedszkole

psie_przedszkoleZapraszamy już najmłodsze pociechy na zajęcia ułożone specjalnie dla nich!

Zalet wczesnego, wstępnego szkolenia jest wiele. Przede wszystkim socjalizacja młodych psów, oswajanie z otoczeniem, mnóstwo dobrej, rozwijającej zabawy. Szczenie się uczy poprzez zabawę. W trakcie zajęć kształtujemy psychikę naszego szczeniaka, uczymy kontaktu z innymi psami w różnym wieku, a szczególnie uczymy młodego psa kontaktu z właścicielem. Pies przekonuje się, że do Pana warto jest wracać, bo Pan zawsze ma dla swojego przyjaciela mnóstwo fajnych rzeczy – smakołyki zabawki…

Zajęcia w psim przedszkolu, to przede wszystkim nauka dla właściciela, jak ma postępować ze szczenięciem. W jaki sposób budować więź ze swoim psem, żeby zapobiegać złym nawykom.

Uczymy szczenię kontaktu z właścicielem, ale też uczymy właściciela jak nawiązać kontakt z własnym psem, jak go zrozumieć.

Gorąco polecamy świeżo upieczonym właścicielom, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w obcowaniu z czworonogiem, wszystkim tym, którzy chcą się dobrze bawić, rozwijać intelekt i psychikę swojego szczeniaka. Również tych, którym wychowanie poprzedniego psa nie wyszło tak, jak by tego oczekiwali.

System zajęć sobotnio-niedzielnych dostosowany jest do możliwości psychofizycznych szczenięcia. Lekcja trwa półtorej godziny i przeplatana jest przerwami na szaleństwa w gronie rówieśników, a także na rozrywkowe pokonywanie prostych przeszkód na torze. Małe grupy zapewniają uwagę prowadzącego i indywidualną korektę ćwiczeń. Stopień trudności ćwiczeń ich ilość i tempo wprowadzania uzależniane są od postępów w parze Pan + pies, z uwzględnieniem rasy i wieku szczenięcia.

  • Szkolenia grupowe

szkolenia grup psówSzkolenie grupowe to najpopularniejszy sposób uczenia psa. Zajęcia prowadzone są na ogrodzonym placu z przeszkodami. Organizujemy małe grupy około 8 psów, co pozwala instruktorowi poświęcić każdemu odpowiednio dużo uwagi. Zakres podstawowego szkolenia obejmuje najważniejsze ćwiczenia takie jak chodzenie przy nodze, siadanie i warowanie, zostawanie oraz przywołanie i aportowanie. Dodatkowo w ramach zabawy rozpoznawanie przedmiotów, tor przeszkód, pikniki.

Proponujemy kursy:

  • podstawowego posłuszeństwa, posłuszeństwa sportowego
  • posłuszeństwa z pracą węchową – sportową, użytkową, myśliwską (TROPOWCE – wyłącznie do konkursów!)
  • posłuszeństwa z obroną – sportową, użytkową
  • IGP(dawniej IPO, czyli tzw Pies Obronny)
  • Mondioring i ring francuski-widowiskowy sport zbliżony do realnej obrony na kostium

Kiedy zacząć szkolenie psa? >>>

Grupowe szkolenia psów prowadzimy w soboty i niedziele.

Plac treningowy znajduje się:
ul. Bodycha 18 w Ursusie niedaleko centrum Skorosze, Warszawa

Zajęcia w PSIEJ SZKOLE prowadzą instruktorzy z uprawnieniami wydanymi przez ZKwP.
Sposób prowadzenia zajęć jest przystosowany dla różnych ras psów, w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy właścicieli psów ras uważanych za trudne do szkolenia: molosów, terierów, psów gończych…

Uwaga miłośnicy rasy!
Istnieje możliwość zorganizowania grupy szkoleniowej dla psów określonej rasy lub kilku ras.

Szczegółowe informacje pod naszymi telefonami: Zbigniew Rząsa tel. 609 421 980 oraz Jadwiga Chodzeń tel. 605 942 180